Rozloučení s deváťáky

IMG_2974

Ve čtvrtek jsme si, jako každým rokem, uchystali slavnostní rozloučení s našimi žáky devátého ročníku. Společnými silami jsme připravili tříchodové menu, na které jsme pozvali i paní ředitelku. Podávali jsme kuřecí vývar s nočky, zapečené kuřecí plátky se šunkou, sýrem a smetanou, jako dezert jsme měli pudinkové řezy. Všem nám chutnalo, a tak i závěr školní docházky pro naše deváťáky proběhl v příjemné a milé atmosféře. (Mgr. Marcela Kaderová) 
podívejte se

Přijel k nám Lesíček

20170628_100300Náš kamarád Lesíček měl velký problém – jeho včelky se rozhodly odstěhovat do bavorského lesa – prý je tam větší pořádek a nikdo tam nepohazuje žádné odpadky po lese. Ala my jsme ho přesvědčili, že odpad třídíme a že tu tedy klidně včelky mohou zůstat a tak nakonec všechno dobře dopadlo.

Máme krásnou zahradu

20170627_094119Naše školní zahrada je sice malá (i když při pletí a zalévání má rozměry fotbalového hřiště – alespoň tak nám to připadá), ale je tam místo nejen pro stromy, kompost, zeleninu a okrasné květiny, ale i pro kus trávníku a hlavně ohniště. A na tom ohništi si čas od času opečeme buřtíky, zazpíváme si a v klidu popovídáme. Je to takové naše pokusné i relaxační místo, kam rádi chodíme – podívejte se !